Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DecoriaMT2 [Dedyk] [Easy]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla wszystkich śmieszków - Ledwo start, już rework ~ Był problem z tymczasowym adresem IP (poniżej dowód), wywalaniem oraz sklepami offline. Wszystko poprawione. Zostały wprowadzone wasze propozycje oraz zmiany, aby serwer nie był tak trudny np. wbijanie bonusów itd. Hejt od wielkich techników, pro graczy itd mile widziany.  Reklamy serwera nie znajdziecie na youtube - nieopłacalne w tych czasach. Reklama jest na metin2list & promowanie postu facebook.
 

http://decoriamt2.eu/img/hs.png

 

PLANOWANY START SERWERA: 09.06.2017 19:00

STRONA GŁÓWNA

 

http://decoriamt2.pl/

 

FORUM SERWERA

 

http://decoriamt2.eu/

 

GŁÓWNY FANPAGE + konkurs na SM

 

http://facebook.com/Decoriamt2/

 

PREZENTACJA SERWERA

 

http://decoriamt2.eu/index.php?/topic/6-prezentacja-decoriamt2pl-09062017/

 

WYJAŚNIENIE DOTYCZĄCE REWORKU & ZMIAN

 

http://decoriamt2.eu/index.php?/topic/173-rework-serwera-informacje/

 

Rejestracja na serwerze została uruchomiona - osoby, które miały konto na poprzedniej edycji niestety muszą założyć je ponownie. Planowany start serwera odbędzie się jutro (tj. 09.06.17) o godzinie 19:00 - każdy jest mile widziany. Zgodnie z obietnicą na start serwera zostanie uruchomiony drop Szkatułek Blasku Księżyca oraz promocja w naszym sklepie - przy każdym zakupie Smoczych Monet otrzymasz ich 25% więcej! Pobieranie klienta zostanie uruchomione prawdopodobnie w nocy - osoby, które posiadają klienta ze starej edycji będą musiały uruchomić tylko i wyłącznie patchera i poczekać aż się pobierze cała aktualizacja. Do zobaczenia jutro!

 

Osoby nowe: Płatności na serwerze zostały uruchomione - jeśli ktoś jest zaintereoswany doładowaniem paypal/paysafecard prosimy o kontakt na naszym fanpage ~ przenieś
Osoby stare: Jeżeli posiadacie stary KOD musicie go wpisać ponownie, a otrzymacie smocze monety - jeśli ktoś nie posiada kodu musi skontaktować się z nami na naszym fanpage ~ przenieś

Opublikowano
3 godziny temu, Cread napisał:

Po co dwie prezki ?

 

Startuje ponownie.

Zapewne dlatego 2 a nie jedna :)

Powodzenia na starcie! Możliwe że zawitam. ^^

837341413742376668518.png

Opublikowano

Sheila, który to już Twój serwer, który nie zdążył wystartować a już padł? Nie rób serwerów, proszę.

tumblr_pmhzlsbggB1xdqhroo2_540.gif
 

I found a reason to live the moment I met you, I got a life goal the moment I held your hand. 

The moment I looked into your eyes I knew, that I am yours and you are mine.

 
 
Opublikowano

przeciez to samo bedzie co na 1 ;p 10 osob na krzyz start co tydzien z tym samym serwerem ale zobaczymy ile teraz potrzyma bo wtedy 5 dni moze tym razem bedzie tydzien :D

  • Kubek zmienił(a) tytuł na DecoriaMT2 [Dedyk] [Easy]
Opublikowano

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Gorszy syf na tym mpc jak wtedy zanim Kubek temat stworzyl

Wyjebcie to

Kolejny serwer od ciebie ktory padnie w chwile

Nas graczy jebie jakie miales probemy z maszyna/plikami/isem czy innym gownem

Jak startujecie to my chcemy grac a nie sie na Adminami uzalac

Robimi zaklady jak szybko to padnie? 

Opublikowano
1 godzinę temu, kiero12 napisał:

Obstawiam 3 tygodnie z problemami.

obstawiles o 3 tygodnie za duzo

Bez przesady ziomek

Opublikowano

ja mysle ze to yebnie po tygodniu ale w sumie oni by mogli konkurs otworzyc na fb po ilu dniach yebnie im serwer :D kto wygra ten dostanie jakies sm na kolejnym reworku 

Opublikowano

Serwer został uruchomiony, aby zalogować się trzeba włączyć patchera, zapraszamy do gry.

Jeśli komuś nie działa patcher niech pobierze tą paczkę i wrzuci zawartość rozpakowanej paczki (#Decoria.exe & pack) do głównego folderu klienta i podmieni wszystkie pliki

 http://www60.zippyshare.com/v/aPTaQKaD/file.html 



Płatność PSC/Paypal - Aby dokonać płatności PSC/Paypal zapraszamy na naszego fanpage (przenieś) i prywatną wiadomość.

Mentor
Opublikowano

Grałem kiedyś na hamachi serwerze i był lepszy niz to gówno xDD

Nie mówiac o tym jakie lagi ma mapa z orkami

Opublikowano

Armagedon serwer...

Wbijasz na mape mobów nie widac a cie bija :D i trzeba reloga robic i tak co zmiane mapy ^^

Sadzić, palić, zalegalizować!

k321pe.jpg

Sygna By TheMiz

 

czy wiesz że 99% idiotów czyta ten tekst z ręką na myszce. Nie zdejmuj za późno.

 

1.Jesteś na internecie

2.jesteś na moim profilu

3.czytasz

5.nie zauważyłeś że nie ma punktu nr 4.

6.Właśnie to sprawdzasz

7.Śmiejesz się

I jeszcze coś...

Sześć prawd w twoim życiu:

1) Językiem nie możesz dotknąć każdego twojego zęba

2.Jesteś idiotą, bo właśnie to sprawdziłeś

3.Prawda pierwsza to kłamstwo

4.Teraz się śmiejesz, bo jesteś idiotą

5.Zaraz wkleisz to na swój profil

6.Uśmiechasz się, bo się cieszysz,ze następni będą tak samo głupi jak ty

 

W tej chwili w Polsce

1,5 mln ludzi śpi,

1,1 mln ludzi pracuje

2,8 mln ludzi je,

a 1 debil siedzi i czyta mój opis...

GRATULACJE !

 

 

 

 

 

Daj --- ^^:D

Opublikowano

Pragnę powiadomić aby nie było żadnych niedomówień itd - Cała strona zapada w cache i resetuje się co godzinę, co za tym idzie? Ranking, ilość osób online, elementy jak i pełny ranking odświeża się co godzinę! - Bo już zostałem obwalony hejtem, że ciągle tyle samo osób, że topka się nie zmienia, ze jest "5" online...

Opublikowano

Zagrałbym ale niecałe 200 osób online w sobotę o 12. 

Trochę za mało graczy, niestety.

Ale powodzenia :)

1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...